46479. Christian Aigens (1870-1940): Portræt af en ung mand

Signeret Chr. Aigens. Olie på lærred. 39 x 52 cm

Varenr. 46479

6 September 2017 20:32

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms