46480. Ubekendt kunstner: Den tornekronede Kristus bærende kors

Usign. Olie på lærred. 53 x 38 cm. 18/19. årh.

Trænger kraftigt til rens. Krakeleringer

Varenr 46480

6 September 2017 20:35

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 1.400 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

244431.400 DKK2017-09-06 20:33
186651.400 DKK2017-09-06 20:33
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms