46951. William Henry?: Landskab med katedral

Olie på plade, 15 x 23 cm, sign.

Varenr. 46951

6 September 2017 20:34

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 800 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

9398800 DKK2017-09-06 17:55
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms