46749. E. Petersen: Opsats med frugter og andet

Olie på plade, 33 x 43,5 cm. Sign.

Varenr. 46749

6 September 2017 20:34

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 300 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 600 DKK

22370300 DKK2017-09-04 21:56
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms