46242. F. Svendsen: Stueinteriør - åbne fløjdøre mod haven

Olie på lærred, 80 x 60 cm. Sign.

Varenr. 46242

6 September 2017 20:35

Vurdering 2200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms