23795. Thomas Faed (1826-1900), tilskrevet: Fiskerdreng

Olie på lærred, usign., 91 x 71 cm

Varenr. 23795

6 September 2017 20:36

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 2.800 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

244432.800 DKK2017-09-06 20:22
 2.800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms