23795. Thomas Faed (1826-1900), tilskrevet: Fiskerdreng

Olie på lærred, usign., 91 x 71 cm

Varenr 23795

6 September 2017 20:36

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 2.800 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

244432.800 DKK2017-09-06 20:22
 2.800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms