46651. Kai Drews (1884-1964): Vinterlandskab med gulkalket hus - i baggrunden landsby med kirke

Olie på lærred. 40 x 50 cm, sign. K. Drews

Varenr. 46651

6 September 2017 20:37

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms