46652. Kai Drews (1884-1964): Parti fra Dyrehaven

Olie på lærred. 70 x 100 cm, sign. K. Drews, Dyrehaven 19

Varenr. 46652

6 September 2017 20:37

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 300 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 600 DKK

PLESNER300 DKK2017-09-06 20:34
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms