46653. Kai Drews (1884-1964): Åløb gennem skov

Olie på lærred. 58 x 78 cm, sign. K. Drews

Varenr. 46653

6 September 2017 20:37

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 475 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK

Vurdering 600 DKK

23835475 DKK2017-09-04 18:36
1736475 DKK2017-09-04 18:44
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms