46654. Svend Drews (1919-2003): Fjordparti

Olie på lærred. 40 x 50 cm, sign. Sv. Drews

Varenr. 46654

6 September 2017 20:38

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms