46655. E. Gert: Stueinteriør med ung kvinde ved taffelklaveret

Olie på lærred. 65 x 75 cm, sign. E. Gert

Varenr. 46655

6 September 2017 20:38

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms