46046. Fritz Stæhr-Olsen (1858-1922): Aften ved Havnen

Olie på pap, 29 x 32 cm. Sign. FSO. Mærkat fra Dam Kunstauktioner

Varenr. 46046

6 September 2017 20:39

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 1.700 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

99581.700 DKK2017-09-06 17:17
251511.600 DKK2017-09-06 16:55
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms