46051. J. Bjørnsvig: Almueinteriør - kvinde ved komfur

Olie på lærred, 22 x 28 cm. Sign. J. Bjørnsvig

Varenr. 46051

6 September 2017 20:40

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms