46052. Søren Lund: Parti fra Dyrehaven

Olie på lærred, 24 x 33 cm. Sign. monogram

Varenr. 46052

6 September 2017 20:40

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms