46054. P. Busch: Parti fra Rom

Olie på lærred monteret på plade, 26 x 35 cm. Sign. P. Busch

Varenr. 46054

6 September 2017 20:40

Vurdering 1600 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms