46609. Ubekendt kunstner: Kampscene, 18. årh.

Olie på plade, 57 x 45 cm. Ryttere til hest og afhuggede hoveder. Kraftigt restaureret. Trænger til rens

Varenr. 46609

6 September 2017 20:41

Vurdering 4000-6000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms