47017. Mogens Vantore: Opstilling med krukke og potteplante

Olie på lærred. Sign. Vantore. 51 x 66 cm. Udstillingsetiket dateret 1930 på bagsiden

Varenr. 47017

6 September 2017 20:41

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms