47018. Louise Lamorre: Portræt af ung kvinde

Iført lyserød kjole og perleøreringe. Sign. Louise Lamorre 1892. Olie på lærred. 54 x 47 cm

Varenr. 47018

6 September 2017 20:42

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 1.000 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

17361.000 DKK2017-09-06 20:21
12649950 DKK2017-09-06 20:12
22275850 DKK2017-09-06 19:07
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms