47018. Louise Lamorre: Portræt af ung kvinde

Iført lyserød kjole og perleøreringe. Sign. Louise Lamorre 1892. Olie på lærred. 54 x 47 cm

Varenr. 47018

6 September 2017 20:42

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 1.000 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

17361.000 DKK2017-09-06 20:21
12649950 DKK2017-09-06 20:12
22275850 DKK2017-09-06 19:07
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms