47149. Anton Dorph: Kristus med Martha og Maria

Litografi efter altertavle af Dorph i Stefanskirken på Nørrebro.
Tryksigneret A. Dorph 1880 Det Hoffensbergske Etabl.
Mahogniramme. Lysmål: 70,5 x 50 cm

Varenr 47149

6 September 2017 20:44

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 300 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 800 DKK

13978300 DKK2017-09-06 18:30
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms