46193. Royal Copenhagen: Bordlampe af porcelæn

Dekoreret med hvid kvindeprofil på sort bund, stemplet royal Copenhagen og num. 1002/2750 ( 3 sort.) H. 72 cm. inkld skærm.
(skærm med slitage)

Varenr. 46193

6 September 2017 20:50

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 175 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 800 DKK

13978175 DKK2017-09-06 19:08
25048150 DKK2017-08-30 17:09
 150 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms