46193. Royal Copenhagen: Bordlampe af porcelæn

Dekoreret med hvid kvindeprofil på sort bund, stemplet royal Copenhagen og num. 1002/2750 ( 3 sort.) H. 72 cm. inkld skærm.
(skærm med slitage)

Varenr 46193

6 September 2017 20:50

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 175 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

13978175 DKK2017-09-06 19:08
25048150 DKK2017-08-30 17:09
 150 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms