47034. Samling "Stettinergods" m.m., almue lertøj og fajance (5)

Skåle og fade dekorerede i farver. 18.-19. årh. Ø: hhv 20, 22, 24, 28 og 32 cm.
Proveniens: Dansk adelslægt.

Varenr. 47034

6 September 2017 20:53

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK 1.000 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

126491.000 DKK2017-09-06 20:50
24252950 DKK2017-09-01 17:53
19379900 DKK2017-09-06 20:50
2293450 DKK2017-09-06 14:40
20546325 DKK2017-09-04 21:25
23696275 DKK2017-08-31 17:52
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms