47038. Lille samling almue lertøj, samt barselspotte., 19. årh.

H. hhv. 25, 26, 35 og 36 cm. (4)
Proveniens: Dansk adelslægt.

Varenr. 47038

6 September 2017 21:02

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 475 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 500 DKK

12649475 DKK2017-09-06 20:59
2293450 DKK2017-09-06 14:44
24252425 DKK2017-09-01 17:54
21751225 DKK2017-08-31 19:18
23696200 DKK2017-08-31 17:54
25048100 DKK2017-08-30 16:50
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms