46697. Louis Rosen Schmidt (1943-1993): Adam og Eva

Litografi, 35 x 51 cm, sign. Louis Rosen Schmidt 1988

Varenr. 46697

6 September 2017 19:52

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms