46481. Akvareller og grafik (7)

Blyantstegning dateret 8/9 16 og utydeligt sign., 24,5 x 32 cm; Badebro, akvarel sign. Johan Vil. Andersen 34,5 x 45; Huse, pastel, sign. Svend Bonnevie-Dyssegaard 55, 24 x 31,5; Landskab, farvetræsnit, sign. utydeligt og dateret 1913, 32 x 40; Skibe, sign. Walther, linoleumssnit, 44 x 34 cm; Landskab, Husum, utyd. sign. olie på plade, 35 x 45 cm; Udsigt fra Oslo fjord mod Asker, akvarel, sign M. 86, 43 x 35 cm

Varenr. 46481

6 September 2017 19:53

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 400 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25159400 DKK2017-09-04 20:09
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms