45646. Lasse Mortensen: Mappe med 9 linoleumstryk med figurer

Nogle i farver. De fleste sign. Lasse Mortensen eget tryk. Udført mellem 1971-2206. Uden rammer. I passepartouter, lysmål ca. 35 x 50

Varenr. 45646

6 September 2017 19:56

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms