45652. Erik Mortensen (1902-1977): "Frottering"

Sign. EM, olie på lærred. Etiket med titel og datering 1950.

Varenr. 45652

6 September 2017 19:57

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms