45656. Erik Mortensen (1902-1977): "Pige ved blåt gardin"

Olie på lærred. 81 x 65 cm. Usign.

Varenr. 45656

6 September 2017 19:57

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms