46463. Betty Johansen, Hans Tyrrestrup: Modelstudie, akvarel og Komposition, litografi (2)

Akvarel sign. Betty Johansen 88, lysmål 33 x 26 cm.
Litografi sign. Hans Tyrrestrup, lysmål 52 x 35 cm

Varenr. 46463

6 September 2017 19:57

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms