47107. Ejler Bille (1910-2004): Komposition

Litografi. Rammemål: 40 x 31,5 cm, sign. Ejler Bille 89 2/300

Varenr. 47107

6 September 2017 19:58

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 2.200 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1400 DKK

251512.200 DKK2017-09-06 16:57
192672.200 DKK2017-09-06 19:54
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms