47107. Ejler Bille (1910-2004): Komposition

Litografi. Rammemål: 40 x 31,5 cm, sign. Ejler Bille 89 2/300

Varenr. 47107

6 September 2017 19:58

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 2.200 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1400 DKK

251512.200 DKK2017-09-06 16:57
192672.200 DKK2017-09-06 19:54
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms