47025. Jernbeslået kiste af eg, med understel,

drejede ben og slynget krydssprosse. 18-19. årh. H. 70. L. 57.
Proveniens: Dansk adelslægt.

Varenr. 47025

6 September 2017 20:00

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 800 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 800-1200 DKK

X3ETNC800 DKK2017-09-06 19:03
25139750 DKK2017-09-06 11:21
22118350 DKK2017-09-05 16:12
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms