47024. To, næsten ens, lampeborde af egetræ,

hver med front med skuffe og lille dør, samt kvadratiske plader af hvidbroget marmor. 20 årh.s. begyndelse. H. 78. B. 36. (2)
Proveniens: Dansk adelslægt.

Varenr. 47024

6 September 2017 20:00

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 900 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

19653900 DKK2017-09-06 19:57
2293850 DKK2017-09-06 14:26
22370700 DKK2017-09-04 21:45
24544600 DKK2017-09-01 23:44
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms