46973. Sæt på 10 Regency stole af mahogni,

sæder betrukket med sømbeslået cognacfarvet patineret skind. 19-20. årh. (10)
Proveniens: Dansk adelslægt.

Varenr 46973

6 September 2017 20:08

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 4.000 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 2000-4000 DKK

184524.000 DKK2017-09-06 20:06
196533.800 DKK2017-09-06 20:05
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms