46973. Sæt på 10 Regency stole af mahogni,

sæder betrukket med sømbeslået cognacfarvet patineret skind. 19-20. årh. (10)
Proveniens: Dansk adelslægt.

Varenr. 46973

6 September 2017 20:08

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 4.000 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 2000-4000 DKK

184524.000 DKK2017-09-06 20:06
196533.800 DKK2017-09-06 20:05
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms