46986. Antikt gateleg spisebord af patineret fyrretræ,

Proveniens: Dansk adelslægt.
Snoede ben hvorimellem sprosser. plade med to nedfældelige klapper. H. 72. B. 63 (m. klapper oppe: 150.) L. 126. 19. årh.
Proveniens: Dansk adelslægt.

Varenr. 46986

6 September 2017 20:10

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 1.700 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 2000-4000 DKK

196531.700 DKK2017-09-06 20:08
X3ETNC1.600 DKK2017-09-06 10:26
223701.200 DKK2017-09-04 21:47
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms