47021. Dansk antikt almue langbord af fyrretræ

Medeben hvorimellem sprosser. (kiler mangler). Danmark ca. 1820. H. 79. B. 71. L. 200 cm.
Proveniens: Dansk adelslægt

Varenr 47021

13 September 2017 20:18

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.400 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 2000-4000 DKK

2211.400 DKK2017-09-13 18:53
190451.300 DKK2017-09-13 17:56
X3ETNC1.000 DKK2017-09-08 16:36
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms