46778. Knud Sinding (1875-1946): Interiør fra kunstnerens hjem

Olie på lærred, 77 x 110 cm. Sign. monogram 1945

Varenr. 46778

13 September 2017 20:27

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.600 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

3401.600 DKK2017-09-11 11:29
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms