47429. A. Andersen Lundby (1840-1923): Akvareller (2)

Hestetrukken vogn på skovvej - Vinter samt Landevej med stråtækt hus. 29 x 23 cm og 29 x 23 cm. Sign. A. Andersen 1874 og A. Andersen.

Varenr. 47429

13 September 2017 20:27

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 1.000 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

207201.000 DKK2017-09-13 19:59
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms