47014. Willy Bille (1889-1944): Landskab

Olie på lærred. Sign. monogram WB. 36 x 46 cm

Varenr. 47014

13 September 2017 20:28

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 375 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23750375 DKK2017-09-13 17:25
9595350 DKK2017-09-13 18:17
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms