47014. Willy Bille (1889-1944): Landskab

Olie på lærred. Sign. monogram WB. 36 x 46 cm

Varenr 47014

13 September 2017 20:28

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK 375 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23750375 DKK2017-09-13 17:25
9595350 DKK2017-09-13 18:17
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms