47015. Willy Bille (1889-1944): Kystlandskab

Sign. monogram WB. Olie på lærred. 41 x 56 cm

Varenr 47015

13 September 2017 20:29

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 300 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23750300 DKK2017-09-13 17:26
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms