47015. Willy Bille (1889-1944): Kystlandskab

Sign. monogram WB. Olie på lærred. 41 x 56 cm

Varenr 47015

13 September 2017 20:29

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 300 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23750300 DKK2017-09-13 17:26
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms