47134. Ubekendt maler: Parti fra Helsingør med møllen og Kronborg

Utydeligt signeret. Olie på lærred. 60 x 85 cm

Restaureret, lærred dubleret.

Varenr. 47134

13 September 2017 20:29

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms