47140. Ubekendt kunstner: Landskab med hytte og gammel kone

Antagelig Nederlandene. 17/18. årh. Olie på lærred.
26 x 26 cm

Kraftigt ferniseret og gulnet

Varenr 47140

13 September 2017 20:30

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 900 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 2200 DKK

22244900 DKK2017-09-10 20:01
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms