47140. Ubekendt kunstner: Landskab med hytte og gammel kone

Antagelig Nederlandene. 17/18. årh. Olie på lærred.
26 x 26 cm

Kraftigt ferniseret og gulnet

Varenr. 47140

13 September 2017 20:30

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 900 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 2200 DKK

22244900 DKK2017-09-10 20:01
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms