47141. George Hogerwaard: Opstilling med fasan og krukke

Sign. G. Hogerwaard. Olie på lærred. 43 x 53 cm

Kraftigt ferniseret, hul i lærred

Varenr. 47141

13 September 2017 20:30

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms