46603. Jeppe Clemen Clemmensen: Broget buket

Olie på lærred, sign. Cl. Clemmensen, 60 x 50 cm.

Varenr. 46603

13 September 2017 20:32

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 300 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

21390300 DKK2017-09-11 13:07
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms