46603. Jeppe Clemen Clemmensen: Broget buket

Olie på lærred, sign. Cl. Clemmensen, 60 x 50 cm.

Varenr 46603

13 September 2017 20:32

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 300 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

21390300 DKK2017-09-11 13:07
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms