46604. Herdis Gelardi (1916-1961): Opstilling med blomster i vinduekarm

Olie på lærred, 48 x 66 cm, sign. Herdis Gelardi 57

Varenr 46604

13 September 2017 20:33

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 350 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

12649350 DKK2017-09-13 20:31
KA4564325 DKK2017-09-08 22:09
20546300 DKK2017-09-07 22:09
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms