46605. Viggo Pedersen (1854-1926): Landskab med åløb

Olie på lærred, 40 x 58 cm, sign. Viggo Pedersen 1889 (afslag på ramme)

Varenr. 46605

13 September 2017 20:33

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 900 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

23750900 DKK2017-09-13 20:23
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms