46608. Peter Klitz: Landskab med gående figur

Olie på lærred, 45 x 63 cm, sign. P. Klitz 1915

Varenr. 46608

13 September 2017 20:33

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms