46898. Ingeborg Benthine Debois (1897-1970): Blandet buket i vase

Olie på lærred, 70 x 55 cm. Sign. I.B. Debois

Varenr. 46898

13 September 2017 20:35

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 500 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

21390500 DKK2017-09-13 17:11
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms