45659. H. Enoch: Mennesker i bakket landskab

Olie på lærred, 56 x 46 cm, Sign. H. Enoch 18

Varenr. 45659

13 September 2017 20:36

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 900 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

1924900 DKK2017-09-13 20:30
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms