47440. Art deco lampe

Sort lakeret skærm, forcromet stel, rund fod med sort kunststof.
H. 35, skærmdia. 29 cm

Afbryder defekt. Brugsslitage i form af mærker og mindre ridser.

Varenr. 47440

13 September 2017 19:37

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 800 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

16086800 DKK2017-09-13 15:10
19107750 DKK2017-09-13 09:02
1594600 DKK2017-09-06 21:25
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms