46514. Ib Eisner (1925-2003): Røde tulipaner i vase

Olie på lærred, rammemål 80,5 x 90,5 cm. Sign.

Varenr. 46514

13 September 2017 19:47

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 1.800 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 3500 DKK

3401.800 DKK2017-09-11 11:26
 1.800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms