47136. Frits Bruzelius (1919-1974): Landskab

Olie på lærred, signeret monogram FB.
51 x 61 cm

Varenr. 47136

13 September 2017 19:50

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 600 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

948600 DKK2017-09-13 17:08
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms